Kampane

VYBER SI

pridané: 31. júla 2018

V dnešnom svete sme nútení vyberať si čím ďalej tým viac. Kampaň VYBER SI nám dáva možnosť vyberať si tak, aby bol náš zajtrajší svet o trochu lepší. Dáva nám možnosť vyberať si zodpovedne. Kampani v tom pomáha široká skupina partnerov, ktorý sa v priebehu letnej uhorkovej sezóny pridali pod jej strechu.

Aktivna časť kampane VYBER SI bola realizovaná počas slovenského predsdníctva v Rade EÚ a zameriavala sa na šírenie informácií o udržateľných spôsoboch spotreby a výroby.

V priebehu realizácie kampane VYBER SI Platforma MVRO pod jej strechu pozvala viac ako 25 nových partnerov. Spoločne sme mali na výber organizáciami PDCS, eRko, Človek v ohrození, Nadácia Pontis, Slovenské centrum pre komunikáciu a rozvoj, SFPA, Academia Istropolitana NOVA, Habitat for Humanity, SK PR Strategies, GreenWay Infrastructure, CEEV Živica, Dana Kleinert, BMW Group Slovakia, Liga za ľudské práva, Free Food, Švihaj Šuhaj, Nadácia Integra, Nadácia Ekopolis, Jaspravim.sk, Greenpeace Slovensko, Dobre&Dobré, o. z. Vagus, Vidiecka platforma, Zelená hliadka, Amnesty International Slovensko, Jem iné, Food Revolution, Vegánske Hody, Vlk ktorý nikdy nespí, ADRA Slovensko, Žlté bicykle, STOP obchodovaniu s ľuďmi a Dobrá novina.

Viac o kampani sa dozviete na jej stále funkčnom webe mamnavyber.sk.

Kampaň bola realizovaná vďaka finančným zdrojom Európskej komisie a SlovakAid v rámci projektu počas predsedníctva SR v Rade EÚ v roku 2016.

Pozrite si galériu osobností, ktoré spoločne s nami kampaň podporili

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Partneri a Donori

Európska únia
SlovakAid
Faces of Migration
DEAR