Článok

Tím Ambrely na koordinačnom mítingu projektu ‚Globálne ciele a migrácia‘ v Ríme

pridané: 6. septembra 2021

Tím našej Ambrely vycestoval do Talianska na koordinačný míting konzorcia, ktoré realizuje projekt ‚Globálne ciele a migrácia‘, ako aj kampaň ‚Tváre migrácie‘. Pre pandemické opatrenia je to vôbec po prvý raz za takmer trojročné trvanie projektu, čo sa zástupcovia a zástupkyne organizácií stretávajú naživo a vymieňajú si svoje skúsenosti z osvetových kampaní, ako aj advokačných aktivít v oblasti migrácie a medzinárodného rozvoja.

Konzorcium tvorí sedem mimovládnych organizácií zo siedmich európskych krajín: líder projektu Diakonie ČCE (Česká republika), Global Call to Action Against Poverty – GCAP (Belgicko), BPID (Bulharsko), ActionAid Hellas (Grécko), Povod (Slovinsko), naša Ambrela (Slovensko) a napokon Focsiv (Taliansko), ktorá stretnutie v Ríme hosťuje. Všetkým zúčastneným prajeme podnetné stretnutie.

Cesta na míting konzorcia, ako aj celý projekt, je podporený zo zdrojov EÚ cez program DEAR a tiež zo zdrojov SR vďaka SlovakAid. Viac o našich aktivitách tu: www.tvaremigracie.ambrela.org

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Partneri a Donori

Európska únia
SlovakAid
Faces of Migration
DEAR